Vi stödjer inte längre, fullt ut, webbläsaren Internet Explorer (version 11 eller tidigare) då detta är en gammal webbläsare som inte längre underhålls av Microsoft och inte fungerar med modernare webbteknik. Därför rekommenderar vi att ni istället använder er av någon av dessa webbläsare: Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge eller Apple Safari

Kontakta oss på HSB Gambrinus

Här hittar du kontaktuppgifter till oss som jobbar med våra hyresrätter.
Vi finns inte alltid på plats på kontoren så ring eller maila gärna innan för att boka ett besök om du vill träffa oss. På så sätt kan vi ge dig bättre service samtidigt som du slipper vänta.

Välkommen!

Fastighetschef

Mikael Carlson
mikael.carlson@hsb.se

Adress: Box 628551 18 Jönköping
Växel: 077-110 10 30
gambrinus@hsb.se

Hyresförvaltare

Marie ”Mia” Klint, Jönköping
marie.klint@hsb.se 

Carin Osbeck, Jönköping och Huskvarna
carin.osbeck@hsb.se

Mattias Åkerberg, Jönköping
mattias.akerberg@hsb.se

Markus Mikhail, Jönköping och Borås 
Markus.mikhail@hsb.se

Jörgen Gustafsson, Jönköping och Halmstad
jörgen.gustafsson@hsb.se

Rita Gaustad Johansson, Borås och Falkenberg
rita.johansson@hsb.se

Nikoletta Putnoki, Borås
nikoletta.putnoki@hsb.se

Thomas Håkansson, Värnamo och Gislaved
thomas.hakansson@hsb.se

 

 

Bovärd (Jönköping och Huskvarna)
Jonny Nero
Pierre Koch
gambrinus@hsb.se