Ljumviken, Holmsund, Umeå

I Ljumviken, Holmsund finns fristående och inflyttningsklara villor.

Vinn en HSB weekend

Har du inte önskat att få känna lite mer på din blivande bostad? Nu har du chansen! I tävlingen HSB weekend får vinnarna nämligen en kväll eller helg i ett av HSBs nya hus. Utöver det bjuder vi på en riktigt god middag. HSB Weekend ger dig och sällskap möjlighet att slå er till ro, äta gott tillsammans och bo in er lite grann! Öppna dörren, kliv på och "flytta in"! I Nya Hökåsen får du även sova över med frukost dagen efter. Tävla här.

#hsbweekend

 

18 maj 2011

Bevaka nyheter om det här projektet

Vad är RSS?

RSS är ett sätt att enkelt och automatiskt kunna få de senaste rubrikerna, nyheterna (eller i det här fallet projekten) till din dator. Så att du slipper att surfa! För att kunna använda RSS behöver du en så kallad RSS-läsare. Avbryt

HSB vill ha trygga köpare

Att köpa ny bostad kan vara nervöst, och har du inte din gamla bostad såld kanske du tvekar. För att du tryggt ska kunna förverkliga det boende du drömt om har vi på HSB utvecklat ett paket som vi kallar Tryggt Köp.

Läs mer

Kortfakta

Status:
Försäljning pågår
Inflyttning:

Husen är färdigbyggda och inflyttningsklara.

Adress:
Skärgårdsstigen 22, Ljumviken, Holmsund

Området

Ljumviken ligger natur- och vattennära och har god tillgång till utbyggd infrastruktur, kollektivtrafik och kommunal service.

Mer om området

Lediga Objekt

  1. 4 rum och kök, 2 st (3 328 000 – 3 498 000 kr)
Visa alla objekt

Kontakt

Anton Eriksson, Svensk Fastighetsförmedling
Mobil: cell 070-3339363
Övrigt: note

 

Kontakt

Anders Åström, HSB Umeå
Adress:work Skolgatan 58 A , 901 02 Umeå
Direkt: work 090-15 38 02
Växel: 090-15 38 00
Mobil: cell 070-571 86 77
Fax: fax 090-15 38 16
Övrigt: note

 

Verktyg

Skriv ut denna sida

Tipsa en vän om detta projekt

| Mer

Tipsa en vän om detta projekt

Felanmälan Mina sidor